Prosinec 2009

12.Díl - Jude z Borovicového Vrchu

5. prosince 2009 v 11:04 | *Lilly* |  Narrow Dream
Příštího dne jsem dostala od mamky svolení jet na Borovicový vrch.Radostně jsem vyšla z domu a upalovala do stáje.Když jsem začala chystat Dreama k dlouhému výletu,začal mi pípat mobil."Ano??" "Ahoj,tady je Yvonne.Prý jedeš na Borovicový vrch?" "Ano." "Hodně štěstí.Pamatuj si,že dokážeš přeskočit všechno.Buď sebevědomá.Ano?" "Jasně.A díky Yvonne." rychlostí blesku jsem osedlala Dreama,který už byl úplně natěšený na dlouhou projížďku.Vyjeli jsme ze stáje a klusali po zmrzlé cestě k Borovicovému vrchu.
Cesta byla dlouhá,ale Dreamovi to zřejmě vyhovovalo.Dlouze frkal radostí a bujně pohazoval hlavou."Včera ti to prospělo,viď,kamaráde!"usmála jsem,vzápětí mi ale na obličeji vytanula grimasa hrůzy.Před námi ležela kláda,která mohla být nejmíň metr a půl vysoká!"Dreame!"zaječela jsem. Ten místo aby zpomalil,prodloužil krok a mohutnými skoky se blížil ke kládě.Uvědomila jsem si,že musíme skočit.Zaujala jsem skokový sed a modlila se,aby ji skočil."Jeď!"Dream se mohutně odrazil a skočil.
Lehce jsme dopadli a já vydechla úlevou.Dreamovi se nadouvaly boky,ale působil radostně."Jsi pašák!" zvolala jsem a jemně ho pobídla ke kroku.Brzy se objevil mlýn,který už téměř ležel na území Borovicového vrchu.Zvědavě jsem se rozhlížela kolem sebe.Tak tady kdysi žila Yvonne! Dojela jsem k rozcestí a vydala se dál do vesnice přes most.Všimla jsem si,že na ledu vedle mostu závodí několik dětí.Upřela jsem svou pozornost před sebe.Viděla jsem panství a halu.Nako nec jsem se vydala do haly.
Dream vyšlapal kopec jako nic a vezl mě směrem ke vchodu do velké jízdárny.V jízdárně byl klid,až na jemný klapot kopyt.O něco později jsem zahlédla jezdkyni v sedle krésného hnědého koně.Když mě zpozorovala,v tréningu přestala a beze slova na mě zírala."Ahoj"řekla jsem rozpačitě.Dívka se zamračila a neodpověděla."Co tady děláš?" "Clear Hardyová mě sem poslala. Chce vidět pokroky Dreama." Najednou se dívka rozchechtala vysokým chladným hlasem.Když přestala,podívala se na mě a zvolala:"Tak s tímhle mám já soutěžit?"
"Jak to myslíš?"skřípala jsem zuby vztekle a samozřejmě mi došlo,že jsem se právě poznala s Jude a Krétem.Jude znova nasadila profesionální výraz panovačné velitelky a znova neodpověděla na otázku."Co myslíš,jaký bude z něho salám?" vyřkla a znova se začala chechtat. Na tváři se mi objevily rudé skvrnky a celé tělo mi zkoprnělo vztekem."Však ještě uvidíš." procedila jsem skrz zuby a rozjela se k první překážce.Dream radostně zastříhal ušima a rozjel se krásným,rytmickým cvalem.

Přeskočí Dream překážku?

01 Dess - Summer Time

4. prosince 2009 v 19:25 | *Lilly* |  Blogové Desingy
Název: Summer Time

Hodnocení: 90%

Náhled: