Duben 2010

Rozjezd?

29. dubna 2010 v 19:56 | *Lilly*
NEWS
Ahojky!

No, psaní příběhů mě sice baví, ale blogařina mi prostě chybí - a navíc jsem v depce, zase problémy.. s kamarády, kluky.. a nezbývá mi nic jiného než radost z virtuálních přátel :) Proto jsem se rozhodla pokračovat, a přitom psát. Jinak, v průběhu dalších dní tu bude dokončena přestavba a možná také nový desing.. Těším se na znovurozjezd, teď ho budu potřebovat, blog mi dodává sílu ˇ_ˇ

Vaše *Lilly*

NEW LIFE - Upoutávka

28. dubna 2010 v 14:24 | *Lilly*
NL

Pozastavení

26. dubna 2010 v 18:20 | *Lilly*
POZASTAVENÍ


0.3 Paint Horse

25. dubna 2010 v 12:09 | *Lilly*

Záhadný hřebec ( Potok divokých koní )

25. dubna 2010 v 11:42 | *Lilly* |  Recenze Knih
01.

Jak jen mohou být sestry tak rozdílné - a to jsou ještě navíc dvojčata!Liv má dobrodružství v krvi snad od narození, nezalekne se nebezpečnévyjížďky na koni na skalní římse nad kaňonem ani shánění polodivokýchkoní na dědečkově ranči. Sofie má naproti tomu ráda svůj klid, nesnášídobrodružství a nebezpečí - a také že se jí při výpravách, kterénaplánuje její sestra, pokaždé něco stane!
Ale když se na ranči jejich prarodičů v Arizoně začne schylovat k
pořádným problémům, sestry se semknou a spolu s mladým honákem Shanem se rozhodnou zachránit ranč, záhadného divokého hřebce i stádo vzácných dědečkových koní. A nikdo a nic jim v tom nezabrání - ani chřestýši, anistádo divočáků, ani ozbrojení pytláci!

Rok vydání: 2009

Na oslavu!

24. dubna 2010 v 12:42 | *Lilly*
NEWS
Zdravím všechny milé čtenáře tohoto blogu!

Adminka dnes vyráží na oslavu narozenin své kamarádky. Jak jinak, než s bolestí krku, neustálým "pšikáním" a zarudlými oči. Alergie řádí jedna radost a mě nezbývá nic jiného než se každé ráno a večer cpát těmi driáky.. No, co už naděláme?

Nevím, jak je u Vás, ale u nás nádherně svítí sluníčko. Taky jsem neodolala pokušení vzít ven svůj stařičký foťák a nafotit několik fotek.. Vcelku se povedly, ale na blog je uveřejním v některém z nadcházejících článků..

Dnešní články na blogu nejsou zcela jisté - netuším, jestli se najde čas k psaní, ačkoli mám velkou chuť ˇ_ˇ . Neuvěřitelně mě začalo bavit psát Destiny i New Life, snad se do konce týdne nějaký ten díl najde. Co se týká teorie, myslím, že mi celkem jde. A poslední novinka, do přestavby se mi nějak nechce. Ano, spousty rozcestníků už dodělány jsou, ale podstatná část chybí. Můžu jen slíbit, že se je budu snažit dodělat v nejbližších dnech..

PS: Posílejte své výtvory do HORSEMANISHIP! Prozatím mi přišel výtvor pouze od Jingas-lin, který se mi mimochodem velice líbí.. ˇ_ˇ Všem přeji příjemné jaro!

SS1 - 5. Album - Jižní Jorvik

24. dubna 2010 v 12:22 | *Lilly* |  Obrázky
5.ALBUM
Spokojenost: 99,5%
Počet fotek: 7
Hra: SS1


Na téma - Missourksý klusák

23. dubna 2010 v 19:05 | *Lilly* |  Na téma
Christiane slawik
Missourský klusák
7 fotek