Červen 2010


HERCI

21. června 2010 v 10:31 | *Lilly*
01

O ADVENTURE

21. června 2010 v 9:47 | *Lilly*

O ADVENTURE

POČET DÍLŮ: 1
HLAVNÍ POSTAVY: Blair, Bretta, George
DRUH (ŽÁNR) : Pohádkový příběh
ZE: Hry SS3


DĚJ ADVENTURE

Blair se zdají noční můry, které končí vždycky stejně děsivě - hnědovláska s vraníkem končí v hluboké propasti.. Blair se začnou dít podivné věci - kromě nočních můr vídá Brettu i ve školní knihovně, kde najde novinový výstřižek se správou, že se událost opravdu stala.. Před osmdesáti lety. A poté se Blair dostane pomocí medailonu do minulosti.. Rovnou k Brettě a jejím kamarádům. Jak se popere se silnou zakázanou láskou, novým přátelstvím, a hlavně, dokáže čelit a zabránit strašlivé události, která se nenávratně blíží? Dokáže zabránit noční můře, díky které se dostala do minulosti?

Mám psací, sentimentální náladu..

18. června 2010 v 16:29 | *Lilly*
MY LIFE
Odpusťte - ale potřebuju se vypsat, hromadím to v sobě tak dlouho - sice tomu asi nebudete rozumět, a jelikož je to dlouhé, nebudu se divit, když to maximálně v polovičce vzdáte - přesto Vás prosím o prominutí, přinejhorším to berte jako výkyv mé nestabilní duševní rovnováhy :D

Už to je rok. Rok od doby, co jsem proklínala školu a přála si, aby už konečně byly prázdniny. Kolik se toho od té doby změnilo? Ha, Tolik věcí, že bych to ani nespočítala ( a to jsem se naučila mít ráda matiku ). Od dlouhých vlasů až po to, že nyní i lituju, že osmička končí ( viď, Riccio? :D ). Dlouhý rok, celých 355 dní, a přesto tak krátký. Zvláštní, že si do nejmenších detailů pamatuju jediný týden, týden, ve kterém jsem byla absolutně šťastná. Bylo to v den, kdy mi mělo dojít SS4. Možná, že někteří z Vás si pamatují, že balíček s tou hrou mi nepřišel. Místo toho mi přišlo něco jiného, v jistém ohledu i něco mnohem, mnohem lepšího..Účinkovali

18. června 2010 v 11:14 | *Lilly*

         OBSAZENÍ - HRÁLI:

Jull
JULIETTE - DEBORAH DATSON
Sympatická, náctiletá dívka Deborah si zahrála hlavní roli Juliette. Získala si srdce celého štábu a je to schopná mladá dívka. Lilly nepochybuje, že z ní bude velká herečka, a už teď si ji zamlouvá do svých budoucích komiksů.. Deborah si z celého komiksu nejvíce oblíbila koně Whita, simulujícího koně Dreama. Deborah říká, že je to skvělý kaskadérský kůň a že s ním nebyl problém. "Možná snad," potvrdila rozpačitě, "jen když mě měl shodit do té ledové vody. Je to prostě gentleman."

OBSAZENÍ

18. června 2010 v 8:44 | *Lilly*

                          OBSAZENÍ - HRÁLI:


KATIE FERRISOVÁ - Stephanie
Katie je pohodová dorbná dívka s velice milým úsměvem na tváři a s láskou ke koním."Do tohoto komiksu mě přivedlo hlavně to,že jsem věděla že budu s koňmi".Řekla nám těsně po posledním focením.Katie chodí do posledního ročníku střední školy divadelní v Jorviku a je jí sedmnáct let.Toto byla její první velká role.Na place byla velmi trpělivá,ale občas,a hlavně při focení těžších scén jí prý ruply nervy a seřvala všechny v okruhu několika metrů.Možná díky tomu si konečně vzbudila v celém týmu respekt,ale i přes to si získala srdce všech."Koho máte nejradši?"zeptala se jí Lilly:"Samozřejmě že Tregeta."zazubila se na ni Katie.